Pravé egyptské
masáže v Praze

Nabídka masáží našeho salonu v Praze

Egyptská masáž Kleopatra

Egyptská masáž Kleopatra

Přijdte si vychutnat atmosféru pravého Egyptského rituálu a na chvíli se cítit jako obdivovaná nejkrásnější vládkyně Egypta-Kleopatra.

Tento rituál vás přenese mimi prostor a čas do míst oslavující krásu, ženství a věčné mládí. Vaši plet bude hýčkat vzácný olej,který dokonale vyživí a zpevní vaši plet. Aura exotické vůně provázející vás po celé ošetření zdůrazní vaši krásu a ženskost.


Queen of Egypt Body Oil

Inspirovaný zvyklostmi královen starobylého Egypta, vyrobený z vzácných olejů, myrhy a kadidla. Tento tělový olej zkrášluje, hydratuje a zjemňuje pleť a dodává jí mladistvý, zářivý vzhled. Mysteriózní exotická vůně prostupující celou bytostí navozuje intenzivní pocity fascinace, ženskosti a svůdnosti. Díky zákonům aromaterapie dodává ženě, kterou jeho vůně provází, sebedůvěru, zvyšuje její sebehodnocení a povznáší ducha.

Pleťový olej s exotickou vůní, která zahaluje ženu jako svůdný závoj. Pečuje o pleť do hloubky, bojuje proti známkám stárnutí, regeneruje a vyhlazuje pokožku a zároveň dodává pocit sebedůvěry.

100% PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY ALQVIMIA.

-neobsahují ropné deriváty,syntetická barviva,umělé parfémy ani jiné cizorodé složky

-jsou založeny na extraktech ze vzácných rostlin,čistých esenciálních olejích,rostlinných olejích z prvního lisování,obsahují med a přírodní cukry.

QUEEN OF EGYPT BODY OIL