Pravé egyptské
masáže v Praze

Masáže Praha - vychutnejte si exotiku v hlavním městě

Egyptská masáž v Praze

Masáže jsou jednou z nejstarších léčebných metod, které udržují v kondici tělo i duši. Obzvlášť v dnešní době převládajících civilizačních chorob se lidé vracejí k osvědčeným medicínským postupům. Proto vyhledávají masáže, které jim pomůžou od bolesti a uvedou jejich těla do rovnováhy. Masáže Praha přijaly s otevřenou náručí skutečné profesionály, kteří vám pomůžou a nikoli poškodí vaše zdraví. Profesionálů je však jak šafránu. Jmenuji se Nour Eshiba a pocházím z Káhiry, hlavního města Egypta, kde si lidé masáže dopřávali už ve starověku. Při své masérské praxi čerpám ze zkušeností svých předků, přitom jsem získal již devět certifikátů. Svou praxi jsem vykonával v egyptských městech a nyní také v Praze, matce měst, která se mi zalíbila zejména díky přátelským lidem.

Co vám nabízím?

Pokud hledáte kvalifikovanou terapeutickou pomoc, jste na správném místě. Jsem specialista na egyptské masáže. Praha se stala evropským městem, kde nově vykonávám svou praxi v masážním salónu. Přináším úlevu od každodenního stresu i posilování toho nejvzácnějšího, co máme – a to je naše zdraví. Masáže Praha – zvu vás k relaxaci a odpočinku od dennodenních starostí a pracovního prostředí. Nabízím zdravotní masáže pro nemocné i zdravé, specializované masáže z různých končin světa. Ovládám mimo jiné aromaterapie, masáž za užití esenciálních olejů s léčebným a omlazujícím efektem, proceduru relaxační masáže i havajskou masáž lomi-lomi, která je považována za perlu mezi masážemi. Masáže Praha – jsem váš partner pro zdraví a regeneraci.

Masáže Praha – kontaktujte mne

Neváhejte navštívit mé masážní studio, ceník naleznete na webových stránkách. Využijte rovněž speciálních balíčků. Těším se na vaši návštěvu v Praze 4 – Nuslích. Jistě vás nezklamu