Pravé egyptské
masáže v Praze

Egyptská masáž v Praze

Milí klienti,

dovolte mi, abych se Vám představil a zároveň Vás srdečně pozval do světa relaxu, exotických vůní a příjemné atmosféry orientální masáže v mém masérském salonu v Praze.

Jmenuji se Nour Eshiba a jsem z Káhiry, hlavního města Egypta. Masérskou praxi vykonávám 9 roků a za tu dobu jsem získal 9 specializovaných certifikátů.

Od roku 2003 jsem pracoval v Luxoru, Hurgádě a Sharm el Sheikhu jako spa terapeut pro společnost Zin Zun wellness a spa. SOTHYS Paris V hotelech Hilton Water Falls, Amphoras Holiday, Reef Oasis Hotel, Grand Plaza Hotel, Faraana Reef Hotel. V roce 2010 jsem získal Český masérský certifikát a otevřel jsem si vlastní masážní praxi. Chtěl bych Vám nabídnout svoje zkušenosti, schopnosti a lásku k mému povolání.

Při mojí praxi v rodném Egyptě jsem pracoval hlavně s evropskou klientelou a pochopil jsem, s jakou intenzitou a rychlostí se žije v Evropě. Člověk nového milénia, žijící uprostřed víru posledních výdobytků high technology, stresující práce, neustálých požadavků, vysokých očekávaní a nároků, si ani neuvědomuje, jak neuvěřitelně zatěžuje nejen svoje tělo, ale hlavně psychiku. Dnešní Evropan obětoval svoje tělo, ale hlavně svoje zdraví, to nejvzácnější co má, na "oltáři moderní doby".

Zvu Vás, investujte 60 minut do svého zdraví!

Pomůžu Vám osvobodit Vaše tělo od bolestí a mysl od únavy, stresu a napětí.

Ujišťuji Vás, že svojí práci dělám nejen profesionálně, ale hlavně s láskou a radostí. Dotykami dlaní dokážu nejen rozeznat Vaše bolesti, ale vcítím se i do vašich pocitů a nálady.

To, že Vám můžu ulevit od bolestí a odevzdat Vám příjemné teplo originálních vonných olejů a pozitivní energii, je pro mě velkým privilégiem a radostí.


Nour Eshiba