Pravé egyptské
masáže v Praze

Masážní balíčky za zvýhodněnou cenu

Balíček CLEOPATRA

Balíček CLEOPATRA

Kokosový peeling

Nezaměnitelné aroma kokosu Vás bude provázet celých 30min, co budeme pečovat o Vaše tělo. Kokosový peeling je z řady nejlepší peelingů celého těla, navíc s podmanivou vůní dalekých krajin. Peeling odtraňuje staré seschlé šupinky staré kůže, otevírá kožní póry, jimiž pak živiny z kokosu pronikají do pokožky. Dále peeling pokožku prokrvuje, tím pomáhá odstraňovat celulitidu.

Bahno z mrtvého moře

Relaxační schopnosti bahna, které nabízí Mrtvé moře, jsou známy tisíce let. Je jedním z legendárních tajemství krásy královny Kleopatry. Bahno z Mrtvého moře je velmi bohaté na minerály (magnézium, kalcium, železo, sulfáty, bromidy atd.). Díky rozmanitosti možného použití se dá říci, že se jedná o univerzální přírodní produkt. Uvolňuje a posiluje celý organismus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh. Nahřáté bahno z Mrtvého moře uvolňuje bolest v zádech, kloubech. Černé bahno z Mrtvého moře Vám nabízí svoje unikátní relaxační a hojivé schopnosti.

Egyptská masáž

Je mimořádně relaxační masáž, zaměřená na úplné uvolnění a oddech. Vychází ze staroegyptské masážní techniky zaměřené na zlepšení krevního oběhu,zaměřuje se na hlubší vrstvy svalové tkáně. Jejím cílem je pomocí pomalých a hlubokých tahů prstů a tlakem na problematické oblasti uvolnit napětí v těle. Egyptská masáž zanechává příjemný pocit uvolnění nejen celého těla, ale i mysli a je komplexním přínosem pro zvýšení kvality zdraví.

Masáž pomáhá uvolnit svalové tkáně a obohacuje krev o kyslík, tím se podporuje správný krevní oběh a uvolňování toxinů v těle. Proto je po ukončení masáže vhodné pít hodně vody, která podporuje vyplavení uvolněních toxických látek z těla.

Balíček NEFERTITY

Balíček NEFERTITY

Kokosový peeling - balíček NEFERTITY

Kokosový peeling je popsán výše v balíčku CLEOPATRA.

Egyptská masáž - balíček NEFERTITY

Egyptská masáž je popsána výše v balíčku CLEOPATRA.

Masáž hlavy

Se zaměřuje na uvolnění napětí svalů ramen, krku, hlavy a obličeje. Je také označovaná jako antistresová masáž: pomáhá zmírnit bolesti hlavy a očí, uvolňuje pohyb v ramenou a šíji. Samotná masáž hlavy podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu.

Balíček HATHOR

Balíček HATHOR

Kokosový peeling - balíček HATHOR

Kokosový peeling je popsán výše v balíčku CLEOPATRA.

Čokoládová masáž

Je luxusní procedura, která dokonale uvolní namožené svalstvo, zregeneruje pokožku a navodí pocit štěstí. Čokoláda obsahuje mnoho důležitých prvků potřebných pro lidský organizmus, ke kterým mimo jiné patří vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Čokoládová masáž je procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Egyptská masáž - balíček HATHOR

Egyptská masáž je popsána výše v balíčku CLEOPATRA.

Balíček PHARAON

Balíček PHARAON

Egyptská masáž - balíček PHARAON

Egyptská masáž je popsána výše v balíčku CLEOPATRA.

Masáž hlavy

Masáž hlavy je popsána výše v balíčku NEFERTITY.

Reflexní masáž nohou

Podle reflexní teorie, body na chodidlech našich nohou mají přímou spojitost s důležitými orgány v našem těle. Stimulací těchto bodů dochází k odstranění napětí a únavy z celého těla. Masáže nohou jsou ideální po náročném dni k dosažení neuvěřitelného pocitu pohody, zlepšení krevního oběhu, zbavení se bolesti a dosažení pocitu dokonale lehkých nohou.